Radi sedíte pri grilovanom steaku a dobrom víne s priateľmi alebo rodinou v záhrade? Alebo ste skôr zástancom pitia rannej kávy na terase, ale nemôžete si to dovoliť, lebo vám na ňu prší?

Je nepríjemné sa každú chvíľu sťahovať s vecami dovnútra, lebo…začalo pršať, fúka vietor, všade je špina a Vy musíte upratovať lebo…

To je naozaj otravné a nemilé. Skúšali ste slnečník, ktorý silnejší vietor odfúkne ako pierko alebo tieniacu plachtu, pod ktorou ste zmokli ako myš aj keď sa tvárila, že je nepremokavá, prípadne Vám ju vietor odtrhol. Verte nám, poznáme to veľmi dobre. Na základe rovnakých skúseností sme sa rozhodli vyrobiť jedinečný dizajn a nezabudli sme na kvalitu a praktickosť.

Stále neviete, o čom hovoríme? O pergolách. Je to najefektívnejšie a dlhodobé a ešte aj moderné riešenie, ktoré Vám zabezpečí pohodlie, príjemnú atmosféru na posedenia počas dlhých letných a možno aj zimných večerov.

Vymysleli sme dokonca také pergoly, ktoré môžete stiahnuť v prípade silného vetra alebo dažďa. Jednou z nich je pergola Futurol klasik, ktorá má POHYBLIVÚ šikmú strechu, napnutú plachtu a v prípade dažďa môžete pod ňou pokojne sedieť lebo voda steká do čelného odkvapu a cez nohy, v ktorých je umiestnená zvodová rúra, na zem. To je perfektné, však? Žiadna starosť ani stres.

Že sa Vám nechce sťahovať plachtu a máte radšej pevnú strechu nad hlavou? Aj na túto alternatívu sme mysleli a máme v ponuke pergoly s PEVNOU STRECHOU.

Môžete si vybrať medzi sklenenou alebo polykarbonátovou strechou, ani jedna Vám už nebude robiť vrásky na čele, čo so záhradným grilom, keď bude pršať alebo s novým dreveným nábytkom.

A čo je úplne najlepšie, budete mať pocit súkromia, takmer nulovú potrebu údržby ako pri dreve, žiadne nočné budenie s obavami, čo bude s vecami na terase, záhrade. Vaše pohodlie je pre náš najdôležitejšie. Naše pergoly ochránia Vás, priateľov ako aj Váš nábytok a dokonca Vás nezatienia, budete hviezdami medzi susedmi.