O všetko, čo vlastníme, sa musíme náležite postarať. Pri autách to platí dvojnásobne. Zanedbanou starostlivosťou nielenže škodíme nášmu vozidlu, ale aj ohrozujeme svoje zdravie, zdravie našich blízkych a ostatných účastníkov cestnej premávky. Výberom správneho autoservisu môžeme predísť ďalším nákladom spojenými so zlou údržbou auta. 

Autoservis Hadvo 

Tento autoservis ponúka množstvo služieb pre vaše vozidlo hocijakého druhu. Bez rozdielu sa postará ako o osobné, tak aj o nákladné vozidlo. Navyše sa všetko zariadenie nachádza na jednom mieste. Autoservis Ružinov disponuje moderným vybavením. Vďaka tomu dokáže odhaliť aj skryté závady. 

Na širokej škále ponúkaných služieb sa nachádza napríklad autoservis, autolakovňa, pneuservis, ale aj riešenie poistných udalostí. Taktiež poskytujú odborné poradenstvo pre začínajúcich motoristov. 

Autolakovňa 

Autolakovňa v Bratislave ponúka lakovanie celkov vozidiel a ich jednotlivých dielov. Rovnako zabezpečuje auto klampiarske práce, leštenie karosérií a svetlometov a opravu diskov. 

Súčasťou autolakovne je klampiarenská aj lakýrnická dielňa. Moderné vybavenie lakovacej kabíny umožňuje poskytovať službu ekologicky úsporne. Navyše sa čas potrebný na vypaľovanie skracuje vďaka infra vykurovaniu. 

Autoservis a geometria kolies 

V autoservise sa okrem čistenia klimatizácie, výmeny oleja či nastavenia svetiel venujú aj geometrii kolies. Na správne nastavenie geometrie kolies by sa nemalo zabúdať. Zabezpečuje pohodlné ovládanie vozidla. Taktiež môžete vďaka správnej geometrii ušetriť, pretože pneumatiky sa opotrebujú rovnomerne a ovplyvňuje aj spotrebu vozidla. Nastavenie geometrie sa odporúča približne raz ročne. 

Geometria kolies v Bratislave vám všetko zmeria a nastaví presne na mieru vášho vozidla. Služba zahŕňa aj tlač protokolu údajov pred a po nastavení.