Taliani to s vozidlami vedia tak dobre ako s cestovinami či pizzou. Nie nadarmo odtiaľ pochádzajú superšporty, ale aj malé autíčka do rodiny a mesta. Také, ktoré vás odvezú tam, kam potrebujete a potešia celú rodinu. Manželka ocení ich veľkosť spolu s jednoduchým parkovaním, deti zasa rozkošný výzor a vy? Takú emóciu nie je možné opísať. Musíte si len sadnúť a okúsiť prvé kilometre. Zo skúšobnej jazdy sa tak rázom stane jazda až do vašej garáže. Pripravený spoznať pravého talianskeho ducha s názvom Fiat?

Od nákupov po lyžovačky

Žijete v klasickom kolobehu, ktorý zahŕňa prepravu detí, nákupu a občas aj nákladu? Fiat Tipo je praktický a cenovo dostupný kompaktný automobil. Ponúka celý rad funkcií, vďaka ktorým je skvelou voľbou pre každého na trhu s efektívnym a spoľahlivým vozidlom. Tipo je k dispozícii ako sedan alebo hatchback s rôznymi možnosťami motorov a prichádza s množstvom štandardných prvkov, vďaka ktorým je výnimočný vo svojej triede.

Malé a šikovné

Niektoré vozidlá nemusia byť športové aby bola zábava ich šoférovať. Toto tvrdeni platí aj o Fiat 500. Ide o zábavné a štýlové kompaktné auto, ktoré je ideálne na jazdu v meste. Toto ikonické auto je obľúbenou voľbou pre každého, kto hľadá auto, ktoré je praktické a štýlové. Vďaka pestrým farebným viariáciam ho na parkovisku rozpoznáte bez problémov. Čo poviete na jeho retro dizajn plný okrúhlych tvarov? VIete si predstaviť, že by bolo jedného dňa len vaše?

Ak by ste sa odviazali

Fiat je známy výrobou širokej škály vozidiel, od kompaktných mestských áut až po veľké rodinné sedany a SUV. Viete si však vybaviť akýkoľvek športiak od Fiatu? O takom nevieme ani my, avšak Fiat má svoju podznačku s názvom Abarth. Tá sa špecializuje na výrobu športových áut postavených na základe modelov Fiat. Čo na to poviete?