Potrebujete si zaobstarať novú tlačiareň, či vymeniť starú tlačiareň za novú? Rozmýšľate, aký druh tlačiarní je pre vás ten ideálny? Hľadáte tlačiareň na pracovné účely alebo si chcete vytlačiť obľúbené fotografie, poprípade náučné obrázky pre deti? Pozrite sa spolu s nami na rôzne druhy tlačiarní a zistite, ktorá tlačiareň je pre vás tá najvhodnejšia.

Na začiatok by sme vám radi predstavili tlačiarne od spoločnosti EPSON. Seico Epson Corporation, známa ako EPSON je spoločnosť, ktorá ako prvá vynašla v r. 1963 prenosný časovač. Neskôr v r. 1968 uviedla na svetový trh úplne prvú mini tlačiareň, ktorá bola súčasťou kalkulačiek. Spoločnosť EPSON sa okrem výroby a inovácii tlačiarní špecializuje aj na výrobu robotiky, inteligentných okuliarov a hodiniek.

Prečo práve EPSON tlačiarne?

  • historicky známy vývoj technológií
  • overená značka – pozitívne recenzie
  • ľahká dostupnosť náhradných dielov/naplní(kaziet)
  • kvalitný digitálny displej
  • pripojenie cez aplikáciu
  • pomer cena/kvalita

Rozdelenie EPSON tlačiarní:

Atramentové EPSON tlačiarne na kazety

Ak tlačíte málo, čisto čiernou farbou, ale aj farebne, či občasne kopírujete nejaké dokumenty, potom je pre vás atramentová EPSON tlačiareň správnou voľbou. EPSON atramentové tlačiarne môžete získať za pomerne nízku nákupnú cenu, čo vás však nenadchne je cena následnej prevádzky a náhradných naplní(kaziet), ktorá je o trochu vyššia ako pri iných druhoch tlačiarní. Pri atramentových EPSON tlačiarňach môžete očakávať vysokú kvalitu tlačených fotografií/obrázkov. EPSON tlačiarne na atrament bývajú často menších rozmerov a disponujú multifunkčnosťou v podobe skenovania, kopírovania.

Atramentové EPSON tlačiarne na tankový systém

Spoločnosť Epson je najväčším celosvetovým dodávateľom takýchto tankovo dopĺňaných tlačiarní. Postup tlačenia a kvalita tlačených dokumentov, či obrázkov je pri tankových EPSON tlačiarňach rovnaká, ako pri klasických atramentových tlačiarňach. Ak ale tlačíte veľa fotografických/obrázkových dokumentov, oceníte práve tankový systém dopĺňania farieb. Dopĺňanie tankových tlačiarní EPSON je veľmi jednoduché, nenáročné na údržbu, úspornejšie a samozrejme sa neušpiníte pri dopĺňaní tak, ako pri výmene kaziet v klasických atramentových tlačiarňach. EPSON tankové tlačiarne disponujú vysokou kvalitou tlače aj pri nízkych prevádzkových nákladoch.

Laserové EPSON tlačiarne

Tlačíte príliš často, čiernobiele dokumenty alebo hľadáte novú tlačiareň do kancelárie/školy? Potom sú pre vás laserové EPSON tlačiarne to najvhodnejšie. Pri týchto tlačiarňach oceníte nízke náklady na jednu stránku  a rýchlosť tlačenia dokumentov. Nevýhodou pri laserových EPSON tlačiarňach je menej kvalitná tlač obrázkov/fotografií.

Rozhodli ste sa na aký zámer si chcete tlačiareň zaobstarať alebo máte doplňujúce otázky? Pokojne nás kontaktujte. Viac informácii o tlačiarňach nájdete na https://www.hacom.sk/eshop/tlaciarne/c-194.xhtml.